Silence S02

Cena s DPH: 6 156 €

Katalógový kód výrobku:

Popis

Značka Silence
Model S02
Rychlost max. 80 km/h
Napájení 4,5kW

 

baterie LiFePo4 (LFP)
Životnost baterie 1 000 cyklov
Dojezd 125 km
Doba nabíjení 6 hod.
Napájení 6kW (107 AH)

Špecifikácie

SILENCE S02 je výkonný a technologicky vysoko kvalitní elektrický skúter pre dodávateľov a kurierske služby. Skúter SILENCE S02 je ideálny pre doručovanie balíkov , jedla a nápojov alebo rôznych predmetov a nástrojov. Skúter SILENCE S02 je výrobkom Španielskej spoločnosti, ktorá sa venuje ekologické mobilite, spoločnosť má vlastnú továreň na výrobu a vývoj.

V Európe je na cestách viac ako 10 000 skútrov  SILENCE S02, ktoré dokazujú kvalitu a úspech.

Skúter má kapacitu pre jednu odnímateľnú batériu a je k dispozícii v dvoch výkonových variantoch: 4KW kWh maximálna rýchlosť 45 km dojazd až 164km (homologizovaných), alebo 6 KWh maximálna rýchlosť 80km/hod dojazd 185km (homologizovaných) Skúter má systém vyvažovania batérii (BBS), ktorý zaisťuje trvanlivosť a dlhú životnosť batérie. Skúter SILENCE S02 má výkonný motor osadený v zadnom kolese o výkone 4,5KW (max 6KW). Skúter má zabudovanou nabíjačku o výkonu 600W.

Ku skútru SILENCE S02 možno doobjednať  predný štít, ktorý chráni vodiča pred náporom vetra, druhé sedadlo pre spolu jazdca, alebo zadný kufor na helmu v objeme od 40 – 47L.

Skúter ponúka  montážny hák pre uloženie nákladu v prednej časti a širokú plošinu pre uloženie nôh a nákladu.

Veľká pozornosť bola venovaná bezpečnosti. Skúter má veľmi krátkou brzdnú dráhu a vzhľadom k veľmi nízkemu ťažisku je skúter veľmi dobre ovládateľný a stabilní. Rozsiahly systém senzorov permanentne sleduje všetky dôležité časti skútru – motor, batériu a kontrolér čím sa zvyšuje bezpečnosť.

Skúter má 4 jazdné režimy: City, Sport, Eco a spiatočku

Skúter je vybavený reverzným režimom a systém Kinetic Energy Recovery System (KERS) alebo regeneračné brzdenie, kde sa  energia z brzdenia vracia späť  do batérie.

Skúter SILENCE S02 má zrýchlenie  z 0 na 50 km/h za 4,5 sekundy. Skúter SLILENCE S02 možno dodať aj ako variant s maximálnou rýchlosťou do 45km/hod (VO – AM) inak štandardne do  80Km/h.