Silence S01

Cena s DPH: 6 545 €

Katalógový kód výrobku:

Popis

 

Značka Silence
Model S01
Rýchlosť 100km/hod
Napájenie 230V
Hmotnosť 115 kg

 

Batéria LiFePo4 (LFP)
Životnosť batérie minimálne 1 000 cyklov
Dojazd homologizovaný 147 km
Dojazd v meste  120 km
Doba nabíjania max. 6 hodím

 

Špecifikácie

Silence S01 je výkonný a technologicky najmodernejší elektrický skúter, vyrobený Španielskou spoločnosťou pre európsky trh, ktorá sa venuje mestskej ekologickej mobilite.
S01 je v kategórii do 125cm3 – postačujúce VO kategórie B
Skúter je vybavený výkonným elektromotorom osadenom v zadnom kolese o výkone 7KW max.(11KW) rýchlosť obmedzená na max. 100 Km/Hod. Zrýchlenie 0-50 Km/Hod. 3,8 sekundy.
Štyri jazdné režimy: ECO, CITY, SPORT a SPIATOČKA.
Skúter možno dodať s obmedzenou rýchlosťou do 45 Km/Hod pre VO L1e.
Skúter  SILENCE S01 má výkonnú odnímateľnú lithiovú batériu o výkonu 5,6 KW s dojazdom 147 km. Batéria je vybavená pojazdným systémom, ktorý uľahčuje prepravu akumulátoru. Skúter má systém vyvažovania batérií (BBS), ktorý zabezpečuje dlhú životnosť a bezpečnosť batérie.

 

Batéria má zabudovanú  600 W nabíjačku, ktorá umožňuje nabíjanie batérie do 6 hodín.

Batériu možno dovybaviť meničom na 230V o výkone 700W a môžete ju použiť v systéme off grid pre nabíjanie smartfónu, tabletu, notebooku prevádzkovanie TV alebo 90L chladničky. Vďaka  tomu je batéria viacúčelová.
V Batérií je  zabudovaný 55 W ohrievač, ktorý umožňuje ohriať batériu pred nabíjaním, čo zlepšuje nabíjanie v extrémne chladnom prostredí. Taktiež zvyšuje životnosť batérie, pretože nabíjanie  pri mraze skracuje životnosť batérie.
Pre zvýšenie bezpečnosti nákladné batérie má batéria zabudovaný GPS tracker, ktorý umožňuje sledovať batériu na diaľku.
Životnosť batérii bola dokázaná na vyše 10 000 používaných  skútrov v celej EU kde nájazd skútrov prekročil 40 000km a batérie si udržali priemernú kapacitu 97%.

VEĽKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Silence S01

Skúter SILENCE S01 má mimoriadne veľkú odkladaciu schránku pod sedadlom, do ktorej sa vojdú dve prilby.
Bezpečnosti bola venovaná veľká pozornosť. Skúter má veľmi krátku brzdnú dráhu a vďaka nízkemu ťažisku je skúter veľmi dobre ovládateľný a stabilný. Rozsiahly senzorový systém sleduje všetky dôležité časti skútru ( motor, batéria a kontrolér) a tým zvyšuje bezpečnosť.
Skúter SILENCE S01 má reverzný režim (spiatočku)a kinetický energetický regenerační systém (KERS) alebo regeneračné brzdenie, pri ktorom sa energia z brzdenia vracia do batérie. Regeneračné brzdenie znižuje znečistenie ovzdušia prachom z  kotúčových bŕzd a zároveň šetrí náklady na energiu.

 

INTELIGENTÝ SKÚTER

Skúter SILENCE S01 je skutočne inteligentný skúter, už od výroby je vybavený aplikáciou na sledovanie alebo zdielanie. V prípade že vybavíte skúter SILENCE S01 mobilnou SIM kartou 3G môžete ho pripojiť k inteligentnému telefónu a začať zdielať s priateľmi a rodinou. Software poskytuje mnoho funkcií, vrátane navigácie, ochrany proti krádeži a zdielanie. V prípade že skúter SILENCE S01 nie je vybavený SIM kartou funguje cez bluetooth a pomocou aplikácie môžete odomknúť úložný priestor a naštartovať skúter.  Software je priebežne  aktualizovaný o nové funkcie.

Silence S01