O nás

Clever Group Plus (CGP) je firma ktorá sa zaoberá elektromobilitou a vecami s ňou súvisiace. Sme presvedčený že, blízka budúcnosť je založená na elektrickom pohone. CGP je importérom  renovovaných  značiek elektrických skútrov a elektrických trojkoliek ako E-max V moto, XOR motors a Trikke pre Slovenskú a Českú Republiku. V našej ponuke nájdete produkty tej najvyššej kvality, s najmodernejším dizajnom.

Profil spoločnosti E-Max/V moto.

E-max bola založená v roku 2003 za účelom vyrábať vozidlá s nulovými emisiami. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na rozvoj pokročilej technológie, aby každodenné používanie elektrických vozidiel bolo praktické, nákladovo efektívne a pohodlné pre zákazníka.

Cieľom Firmy E-Max/V moto so sídlom v Barcelone/Španielsko, je dodávať na európsky trh výkonné elektrické skútre tej najvyššej kvality.
Vývojové oddelenie, pod nemeckým vedením sa tiež nachádza v Španielsku, zatiaľ čo spoločnosťou vlastnená továreň sa nachádza v Nanjing, Čína.
Zhromažďovaním dlhoročných skúseností firma E-Max/V moto vyvinula pevné a konzistentné elektrické skútre, s nadčasovým dizajnom a s tou najvyššou kvalitou.

Profil spoločnosti XOR Motors.

Spoločnosť XOR Motors sa nachádza v blízkosti Aix-en-Provence vo Francúzsku. Vznikla v roku 2007, založil ju Fabrice Marion. XOR.MOTORS navrhuje inovatívne elektrické skútre, na vrchole v oblasti vyspelých technológií. Spoločnosť vyvíja a implementuje pokročilé riešenia v rôznych oblastiach výroby elektrických skútrov, ako napr.: hliníkové skladacie rámy, pokročilé motorové systémy, inovatívne elektronické ovládanie ...

Profil spoločnosti Trikke TECH, INC.

Trikke TECH, INC. je Americko-Brazílska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2001 a hneď v roku 2002 sa stala najinovatívnejšou značkou roka. Spoločnosť navrhuje 3-bodové naklápacie elektrické trojkolky, ktorých rám umožňuje oprieť sa do zákrut pri zachovaní troch kolies na zemi. Dnes sú elektrické trojkolky spoločnosti Trikke TECH, INC. distribuované po 40-tich krajinách celého sveta a ich distribučná sieť sa stále rozrastá.