E-max 80 L I

Výrobca: E-max
Kat. kod: E-max 80L1
Dostupnost:
Na ceste
Cena s DPH: 2 199 €

Dostupnosť základných farebných variácií:

  • Čierna
  • Biela
  • Červená

Dostupnosť v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka RAL za príplatok 79 €.

Dealeri

V elektrickom skútri E-max 80L sa spája Taliansky dizajn, Nemecká kvalita a spoľahlivosť. E-max 80L ponúka perfektné riešenie pre prepravu z bodu A do bodu B na kratšie vzdialenosti - do 40 km s maximálnou rýchlosťou 45 km/h. Pre tých z nás, ktorí majú bydlisko v rušných mestských oblastiach a vedia čo je to dopravné znečistenie, preťažené cesty a kŕče vo verejnej doprave, je elektrický skúter E-max 80L to pravé riešenie.

Okrem zrejmých prínosov pre životné prostredie, elektrický skúter E-max 80L ponúka fantastické úspory v porovnaní s akoukoľvek inou formou dopravy. Prevádzkové náklady sú prakticky zanedbateľné. Neplatenie cestnej dane, neplatenie za tankovanie benzínu a prakticky nepotrebujete žiadnu údržbu.

Popis jednotlivých dielov:

Motor:

Motor bol vyvinutý exkluzívne firmou E-max, pre použitie v elektrických skútrov o výkone 1,5kW. Umiestnenie motora v zadnom kolese umožňuje plynulý prenos sily. Je bezúdržbový a vzhľadom k obrovskému točivému momentu nepotrebuje prevodovku.

Elektronické ovládanie:

E-max 80L má digitálny regulátor, ktorý ovláda motor a bol špeciálne navrhnutý pre potreby elektrického skútra. E-maxom  vyvinutý softvér je možné prispôsobiť potrebám zákazníka. Lítium-iónová batéria má inovatívny Bartery Management Systém (BMS). BMS má integrovaný čiernu skrinku, ktorá monitoruje a zaznamenáva stav batérie, motora a skútra ako celok.

Booster:

E-max zákazníci vedia, že môžu dôverovať tlačidlu "Booster", keď potrebujú viac energie. Booster poskytuje až o 80% viac energie na potrebný čas, takže svahy o viac než 20% nie sú žiadny problém.

Batérie:

E-max 80L ponúka zákazníkom extrémne ľahkú lítiovú vyberatelnú "kufríkovú" batériu , ktorá umožňuje až 40 km dojazd na jedno nabitie a doba nabíjania je menej ako 3 hodiny. Lítiovú batériu je možné dobíjať na minimálne 1000 plných cyklov, to znamená viac ako 40.000 km. Batériový systém nemá pamäťový efekt, takže môžete nabíjať bez problémov kedykoľvek budete chcieť.

Rám:

Rám bol exkluzívne navrhnutý pre e-max elektrické skútre. Má moderný dizajn a vzhľadom k tvaru je rám veľmi silný, ľahký a ponúka dostatok priestoru, aby sa doň zmestili Lithium batérie. Rám je e-max patent a zabezpäčuje ľahký prístup k vyberatelnej "kufríkovej" batérie.

Brzdy:

E-max 80L je vybavený hydraulickými kotúčovými brzdami na prednej a aj zadnej náprave.

Model E-max 80L
Batéria Typ Lithium
  Kapacita 20Ah
  Napätie 48V
  Hmotnosť 13,5kg
  Životnosť(počet nabíjacích cyklov) 900x
  Vyberatelná "kufríková" batéria Ano
Nabíjanie Čas 3h
  Vstupné napätie 230V
Motor Výkon 1500w
  Napätie 48V
  Spiatočka Ano
  Rekuperácia Ano
Výkon Max. rýchlosť 25/45km/h
  Dojazd 30-40km
Základné info Hmotnosť 73kg
  Pneumatiky 3,0-10"
  Brzdy kotúčové
  Predné/zadné tlmiče olej/plyn
  Rozmery 1680/690/1190mm
  Rázvor 1170mm
  Max. zaťaženie 107kg
  Max.zaťaženie predného boxu                -
  Max.zaťaženie zadného boxu                15kg