E-max 120 L

Výrobca: E-max
Kat. kod: 120 L
Dostupnost:
Na ceste
Cena s DPH: 3 999 €

Dostupnosť základných farebných variácií:

  • Matná čierna/oranžová
  • Čierna
  • Strieborná
  • Biela
  • Modrá
  • Červená

Dostupnosť v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka RAL za príplatok 79 €.

Dealeri

V elektrickom skútri E-max 120L sa spája taliansky dizajn, nemecká kvalita a spoľahlivosť. E-max 120L ponúka perfektné riešenie pre prepravu z bodu A do bodu B na kratšie vzdialenosti - do 90 km s maximálnou rýchlosťou 80 km/h. Pre tých z nás, ktorí majú bydlisko v rušných mestských oblastiach a vedia čo je to dopravné znečistenie, preťažené cesty a kŕče vo verejnej doprave, je elektrický skúter E-max 120L to pravé riešenie.

Okrem zrejmých prínosov pre životné prostredie, elektrický skúter E-max 120L ponúka fantastické úspory v porovnaní s akoukoľvek inou formou dopravy. Prevádzkové náklady sú prakticky zanedbateľné. Neplatenie cestnej dane, neplatenie za tankovanie benzínu a prakticky nepotrebujete žiadnu údržbu.

Popis jednotlivých dielov:

Motor:

Motor bol vyvinutý exkluzívne firmou e-max, pre použitie v elektrických skútrov o výkone 4kW. Umiestnenie motora v zadnom kolese umožňuje plynulý prenos sily. Je bezúdržbový a vzhľadom k obrovskému točivému momentu nepotrebuje prevodovku.

Elektronické ovládanie:

E-max 120L má digitálny regulátor, ktorý ovláda motor a bol špeciálne navrhnutý pre potreby elektrického skútra. E-maxom  vyvinutý softvér je možné prispôsobiť potrebám zákazníka. Lítium-iónová batéria má inovatívny Bartery Management Systém (BMS). BMS má integrovaný čiernu skrinku, ktorá monitoruje a zaznamenáva stav batérie, motora a skútra ako celok.

Batérie:

E-max 120L ponúka zákazníkom extrémne ľahkú lítiovú 52Ah batériu, ktorá umožňuje až 90 km dojazd na jedno nabitie a doba nabíjania je 3-4 hodiny. Lítiovú batériu je možné dobíjať na minimálne 1000 plných cyklov, to znamená viac ako 90.000 km. Batériový systém nemá pamäťový efekt, takže môžete nabíjať bez problémov kedykoľvek budete chcieť.

Rám:

Rám bol exkluzívne navrhnutý pre e-max elektrické skútre. Vzhľadom k tvaru je rám veľmi silný, ľahký a ponúka dostatok priestoru, aby sa doň zmestili 52 Ah Lithium batérie. Rám je e-max patent s jedným zadným odpružením pre ľahký prístup k motoru a pneumatike.

Brzdy:

E-max 120L je vybavená hydraulickými kotúčovými brzdami na prednej a aj zadnej náprave.

Model E-max 120L
Batéria Typ Lithium
  Kapacita 52 Ah
  Napätie 48 V
  Hmotnosť 22 kg
  Životnosť(počet nabíjacích cyklov) 1000x
Nabíjanie Čas 3-4 h
  Vstupné napätie 230 V
Motor Výkon 4000 W
  Napätie 48 V
  Spiatočka Ano
  Jazdné módy Eco/Normal/Sport
  Rekuperácia Ano
Výkon Max. rýchlosť 80 km/h
  Dojazd 90 km
Základné info Hmotnosť 115 kg
  Pneumatiky 130/60-13"
  Brzdy kotúčové
  Predné/zadné tlmiče olej/plyn
  Rozmery 1905/720/1140 mm
  Rázvor 1410 mm
  Max. zaťaženie 220 kg
  Max.zaťaženie predného boxu 3 kg
  Max.zaťaženie zadného boxu 30 kg